Axenda

AXENDA próximos eventos:

  • Viernes 9 de febrero: Jornada La transición hacia un nuevo modelo energético en Europa. Palexco. A Coruña

Jornada 9 de febrero

  • Venres 6 outubro 20:00 h.: A CORUÑA
  • Xoves 5 outubro 20:30 h.: OURENSE
  • Mércores 4 outubro 20:30 h.: RIBADEO
  • Mércores 4 outubro 19:00 h.: CERVO
  • Martes 3 outubro 20:30 h.: VIGO
  • Luns 2 outubro 20:00 h.: FERROL
  • Domingo 1 outubro 20:30 h.: LALÍN
  • Domingo 1 outubro 19:15 h.: SANTISO
  • Venres 29 setembro 19:00 h.: AMES
  • Xoves 28 setembro 20:30 h.: PONTEVEDRA
  • Xoves 28 setembro 19:00 h.: RIANXO
  • Mércores 27 setembro 20:30 h.: CULLEREDO
  • Martes 26 setembro 20:00 h.: BARALLA
  • Domingo 24 setembro 12:00 h.: NOIA
  • Sábado 23 setembro 12:00 h.: CAMBRE
  • Xoves 21 setembro 20:30 h.: CERCEDA
  • Sábado 16 setembro 20:30 h.: XINZO DE LIMIA
  • Sábado 16 setembro 19:00 h.: BANDE
  • Sábado 16 setembro 17:30 h.: CELANOVA
  • Sábado 16 setembro 16:00 h.: BARBADÁS
  • Venres 15 setembro 21:00 h.: PONTECALDELAS
  • Venres 15 setembro 19:30 h.: CANGAS
  • Xoves 14 setembro 20:00 h.: SANTIAGO DE COMPOSTELA
  • Xoves 14 setembro 18:30 h.: O CARBALLINO
  • Mércores 13 setembro 20:30 h.: LUGO
  • Martes 12 setembro 20:30 h.: VIGO
  • Luns 11 setembro 21:30 h.: NEDA
  • Luns 11 setembro 20:30 h.: FERROL
  • Luns 11 setembro 19:30 h.: NARÓN
  • Domingo 10 setembro 21:00 h.: A ESTRADA
  • Sábado 9 setembro 11:30 h.: VILAGARCÍA DE AROUSA
  • Venres 8 setembro 20:30 h.: O BARCO DE VALDEORRAS
  • Venres 8 setembro 19:00 h.: MONFORTE DE LEMOS
  • Xoves 7 setembro 20:00 h.: A CORUÑA
  • Mércores 6 setembro 20:30 h.: OURENSE
  • Mércores 6 setembro 18:30 h.: TUI
  • Martes 5 setembro 20:00 h.: REDONDELA
  • Martes 5 setembro 19:00 h.: BAIONA
  • Luns 4 setembro 21:00 h.: MOS
  • Luns 4 setembro 20:00 h.: PORRIÑO
  • Luns 4 setembro 19:00 h.: TOMIÑO
  • Sábado 2 setembro: XANTAR EN OROSO
  • Venres 1 setembro 20:30 h.: VERÍN
  • Xoves 31 agosto 20:30 h.: PADRÓN
  • Martes 29 agosto 20:30 h.: VILALBA
  • Martes 29 agosto: visita a PONTE CALDELAS
  • Luns 28 agosto 20:00 h.: MOAÑA
  • Luns 28 agosto 19:00 h.: MARÍN
  • Venres 25 agosto 21:00 h.: CAMARIÑAS
  • Venres 25 agosto 19:30 h.: CARBALLO
  • Venres 25 agosto 17:30 h.: MALPICA – SUSPENDIDO por causa de forza maior ata próximo aviso
  • Venres 25 agosto 14:30 h.: XANTAR EN PONTECESO
  • Xoves 24 agosto 21:00 h.: MIÑO
  • Xoves 24 agosto 19:00 h.: CEDEIRA
  • Mércores 23 agosto 20:30 h.: SARRIA
  • Mércores 23 agosto 19:00 h.: CHANTADA
  • Martes 22 agosto 21:00 h.: ILLA DE AROUSA
  • Martes 22 agosto 19:30 h.: SANXENXO
  • Luns 21 agosto 20:30 h.: PONTEAREAS
  • Luns 21 agosto 19:30 h.: SALCEDA DE CASELAS
  • Venres 18 agosto 21:00 h.: CAMARIÑAS – suspendido e aplazado a venres 25
  • Venres 18 agosto 19:30 h.: CARBALLO – suspendido e aplazado a venres 25
  • Venres 18 agosto 17:30 h.: MALPICA – suspendido e aplazado a venres 25
  • Venres 18 agosto 14:30 h.: XANTAR EN PONTECESO – suspendido e aplazado a venres 25
  • Xoves 17 agosto 21:30 h.: MUROS
  • Xoves 17 agosto 20:00 h.: CEE
  • Xoves 17 agosto 17:30 h.: FISTERRA
  • Venres 11 agosto 20:30 h.: VIANA DO BOLO
  • Mércores 9 agosto 18:30 h.: GUITIRIZ
  • Martes 8 agosto 20:30 h.: VIVEIRO
  • Martes 8 agosto 17:30 h.: FOZ
  • Martes 8 agosto 14:30 h.: XANTAR EN BURELA
  • Martes 8 agosto 13:00 h.: LOURENZÁ
  • Martes 8 agosto 12:30 h.: VALADOURO
  • Sábado 5 agosto: XUNTANZA EN CUNTIS
  • Venres 4 agosto 20:30 h.: BOIRO
  • Xoves 3 agosto 20:30 h.: VILANOVA DE AROUSA
  • Mércores 2 agosto 21:00 h.: ARTEIXO
  • Venres 28 xullo 20:00 h.: LUGO
  • Venres 28 xullo 14:00 h.: XANTAR EN PORRIÑO
  • Xoves 27 xullo 20:30 h.: PONTEVEDRA
  • Martes 25 xullo: DÍA DE GALICIA – RIANXO
  • Sábado 22 xullo 12:00 h.: SANTIAGO DE COMPOSTELA
  • Mércores 18 xullo 20:30 h.: PONTECESURES
  • Martes 17 xullo 20:30 h.: SALVATERRA DE MIÑO